Levná svatební oznámení

Kupte si svatební oznámení u nás

Každý budoucí manželský pár má o svatebním oznámení jiné představy. V každém případě neexistuje hranice, která by se nedala v rámci kreativity překročit, a jsme schopni pro vás vytvořit jedinečný návrh, který bude splňovat všechna vaše přání. Uvědomujeme si totiž výjimečnost události, proto je nám jasné, že výsledek musí být dokonalý a uděláme vše pro to, abychom splnili vaše sny.

Kdo by nechtěl hezké oznámení

Využíváme vysoce moderních technologií a postupů, které činí svatební oznámení atraktivním. Využít lze výseku, reliéfu nebo slepotisku, kombinovat se dají různé barvy, velikosti papíru, typy písma, případně je možné oznámení doplnit o nevšední prvky jako jsou mašle, manžety a jiné druhy zdobení.

Cena

Jestliže navštívíte naše stránky, zjistíte, že každý druh je možné objednat přes klasickou on-line objednávku a vidíte u něj také cenu, na které výroba začíná. Následně můžete volit písmo a další požadavky a dáte spočítat cenu. Ihned vidíte, kolik svatební oznámení stojí včetně tiskové přípravy a v objednávce vyplníte počet kusů. Je to jednoduché a zvládne to každý.